Лопатинська гімназія с.Лопатинка Вінницького району Вінницької області
Оратівська громада, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
22 Березня 2023 р

Наше дозвілля

Міс табору -  2018 !!!

    В таборі серед дівчаток проведений конкурс "Міс табору 2018". Конкурсна програма складалася з 5 турів: знайомство; впізнай казку; дзвінкий я маю голосок; показ мод; танцюристка я завзята. 

    Титул " Міс табір" отримала учениця 3 класу - Маркитан Юлія, "Міс грація "- Коршунова Ірина, "Міс моделька" - Дяченко Аріна, "Міс симпатія" - Мельник Аліна, "Міс весела нотка" - Ковальова Тетяна.

 

 

День музики.

   В день музики учні брали активну участь у шоу караоке "Пробуди в собі співака". Діти із задоволенням відгадували мелодії до різних пісень.

 

 

День захисту дітей.

   У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, доросллі, тому турбота про дітей,  захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов' язків.

   Закликаємо усіх сьогодні і кожного наступного дня зігрівати теплом і любов' ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього ,і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми і неодмінно стануть гордістю України.

 

 

 

День казки.

  Проводилися змагання між двома командами  у грі " У світі чарівної казки". Команди представляли інсценізацію власних казок. Діти показали свій талант у конкурсі малюнків на казкову тему.

 

 

 

День індіанця.

   Діти об'єдналися у два племені : "Гостре око" і "Сильна лапа". Племена звеличували свого вождя у танці. Діти старанно і відповідально віднеслися до змагань між племенами.

 

 

 

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *